KONST / Litografier / Färglitografi 14342048
nr 1434 2048
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Signerad, numrerad 220/360. Färglitografi. Bladets mått: 49x41, yttermått inklusive ram: 71x63 cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:21:53
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr